photo 1 avatar
Кафедра теорії і методики початкової освіти
БІНАРНА ІНТЕРАКТИВНА ЛЕКЦІЯ
25 жовтня 2023 о 13:00

Пінчук Ірина Олександрівна

Вишник Олена Олександрівна

"День Європейської свободи"
25 жовтня вся Європа святкувала День правосуддя. Неофіційно це свято називають Днем Європейської справедливості. Підтримуючи Європейські традиції на базі ННІ Педагогіки і психології ГНПУ ім. О. Довженка 25 жовтня 2023 року викладачами кафедри теорії і методики початкової освіти Пінчук Іриною Олександрівною та Вишник Оленою Олександрівною було проведено бінарну інтерактивну лекцію, присвячену підтримці й поширенню Європейських цінностей. Слухачі дізналися про виникнення свята, послухали гімн Європейського Союзу й пройшли онлайн вікторину на знання особливостей виникнення й функціонування Європейського Союзу.
Не випадково ми сповідуємо Європейські цінності, адже саме в цей день ГНПУ ім. О. Довженка святкував свою 149 річницю з Дня народження (становлення, утворення). Цей факт доводить, що ми разом з усією Україною рухаємося в напрямі Європейських традицій.

photo 1

photo 2