старший викладач кафедри

Google академія

• 1987-1991 ˗ Глухівський державний педагогічний інститут ім. С.М. Сєргєєва-Ценського (спеціальність «Педагогіка і психологія (дошкільна)», кваліфікація викладач дошкільної педагогіки і психології. Вихователь.).

Кафедра педагогіки і психології початкової освіти

biruk l postgraduate
Бірюк Людмила Яківна
Доктор педагогічних наук, професор
Завідувач кафедри

Tulpa T   Pisun S
Тюльпа Тетяна Миколаївна
Доктор педагогічних наук, доцент

Пішун Сергій Григорович
Кандидат педагогічних наук, доцент

Plugina A.P   Sejko
Тихонова Альона Петрівна
Доктор філософії

Шейко Галина Дмитрівна
Старший викладач
  Tkacuk I

Ткачук Інна Петрівна

Старший лаборант

старший лаборант

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

• 1994-1999 ‒ Глухівський державний педагогічний інститут імені С.М. Сергєєва-Ценського (освітньо-кваліфікаційний рівень ‒ спеціаліст; спеціальність «Психологія та педагогіка (дошкільна) фізична культура»; кваліфікація викладач дошкільної педагогіки та психології, вихователь, методист з фізичної культури в дошкільному закладі)

доцент кафедри

кандидат наук, доцент

Освіта:

• 1972 – 1976 рр. ‒ Сумське державне музичне училище. Вчитель музики в дитячій музичній школі, артист оркестру.
  • 09.1978 - 07.1982 рр. – музично-педагогічний факультет Сумського державного педагогічного інституту ім. А.С. Макаренка (з відзнакою). Спеціальність: «Музика та співи», кваліфікація: «Вчитель музики та вчитель середньої школи».

Науковий ступінь:

• 2005 - кандидат педагогічних наук за спеціальністю 13.00.07 – «Теорія і методика виховання». Тема дисертації: «Формування культури дозвілля студентів вищих навчальних закладів в умовах роботи студентського клубу».

Вчене звання:

• 2009 р. - доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

старший викладач кафедри

доктор філософії

Web of Science

• 2005-2010 – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (спеціальність «Початкове навчання», кваліфікація викладач педагогіки та методик початкового навчання).

Науковий ступінь:

• Захист дисертації 23 грудня 2020 року на здобуття наукового ступеня «Доктор філософії», спеціальність 013 «Початкова освіта»..

Зенченко Т

доцент кафедри

доктор педагогічних наук, доцент

Research Gate

Зенченко Т

Завідувач кафедри педагогіки і психології початкової освіти

доктор педагогічних наук, професор

Web of Science™