matvienko avatar
22 грудня 2021 року

Матвієнко Олена Валеріївна,

доктор педагогічних наук, професор, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання Педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова
"Особливості професійної підготовки вчителя початкової школи в умовах розвитку освіти в Європі"

22 грудня 2021 року було проведено гостьову лекцію Оленою Валеріївною Матвієнко, докторкою педагогічних наук, професоркою, заступницею декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, завідувачкою кафедри педагогіки та методики початкового навчання Педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у дистанційній формі на платформі Zoom.
Тема лекції «Особливості професійної підготовки вчителя початкової школи в умовах розвитку освіти в Європі» зумовлена запитами вищої освіти. Слухачами та активними учасниками зустрічі виступили аспіранти спеціальності 013 Початкова освіта освітньо-наукової програми «Початкова освіта» з дисципліни «Компетентнісно орієнтована початкова освіта».Планується подальша освітня співпраця з Оленою Валеріївною з метою підготовки конкурентоспроможних майбутніх викладачів означеної спеціальності.

2021 12 22 17 05 21

2021 12 22 17 07 21