Bersadska 1

25-26 вересня 2024 року

Український форум якості освіти

Студентська директорка ННІ педагогіки і психології Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка Катерина Бершадська відвідала наймасштабніший форум від Національного агентства зі забезпечення якості вищої освіти «Ukrainian Quality Assurance Forum». Було відвідано 8 панельних дискусій. Також планерна сесія « Майбутнє освіти в Україні» Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, міністра освіти і науки України Оксена Лісового, Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчікова, Голови Національного агентства зі забезпечення якості вищої освіти Андрія Бутенка. Цей захід став унікальною масштабною платформою для дискусій, де експерти, освітяни, науковці, народні депутати, представники Міністерства освіти і науки, Міністерства внутрішніх справ України, роботодавці та студенти обмінювалися думками й пропозиціями щодо розвитку системи забезпечення якості вищої освіти в Україні.

Bersadska1

Bersadska2