РЕШЕТНЯК В

доцент кафедри

кандидат педагогічних наук,доцент

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

ПРОФІЛІ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

Google академія

Web of Science™

Освіта:

• 1974-1978 – 1. Глухівський державний педагогічний інститут ім.С.М. Сергеєва-Ценського, 1978 р. Спеціальність: Загальнотехнічні дисципліни. Кваліфікація: Вчитель загальнотехнічних дисциплін.
  • Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка. 2014р. Спеціальність:Початкова освіта. Кваліфікація: Вчитель початкової школи

Науковий ступінь:

• 1994 - кандидат педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – «Методика викладання трудового навчання» Тема дисертації: «Активізація пізнавальної діяльності в процесі виробничої праці».

Вчене звання:

• 2002 р. - доцент кафедри теорії і методики початкової освіти.

Нагороди та відзнаки:

• 2004 р. – Почесна грамота голови Сумської обласної державної адміністрації;
  • 2009 р.– Подяка Президента України;
  • 2009 р. "Відмінник освіти України",
  • 2019 р. Подяка голови галузевої конкурсної комісії 2-гого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта» – за якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді
  • 2019 р. Подяка ректора Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка – за значні досягнення в науковій, науково-методичній роботі, вагомий особистий внесок у підготовку фахівців,організацію та проведення наукової роботи серед студентської молоді, активну підготовку до участі у конкурсі студентських наукових робіт, олімпіадах та здобуття студентами призових місць.

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ТА ДОСВІД ЕКСПЕРТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ:

• Зам. голови експертної ради та комісії з питань реформування системи загальної середньої освіти міста Глухова. (Глухівська міська рада сумської області. Розпорядження міського голови від 23.06.2016 № 145-ОД Про утворення експертної ради та комісії з питань реформування системи загальної середньої освіти міста Глухова).
  • Наказ МОН Українивід 24.04.2019р. № 372 – Л Про проведення акредитаційних експертиз у Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка
  • Наказ від 18.02.2021 № 333-Е Про призначення експертної групи НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ
  • Департамент освіти виконком Кременчуцької міської ради (Договір № 430 від 23.10 2017 р.)
  • Управління освіти і науки Сумської міської ради (Договір № 353 від 01.02 2016 р.), Путивльський педагогічний коледж імені С.В. Руднєва (Договір № 431 від 22.10.2017 р.), Кролевецька спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 3 ( Угода від 27.02.2017 р.), Комунальний заклад Березівської сільської ради «Березівський НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад «Веселка» (Угода від 15.03.2017 р.), Шалигінська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шалигінської селищної ради (Угода від 25.02.2017 р.)
  • Наукове консультування навчально – наукової лабораторії гуманної педагогіки Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка. (Наказ № 80 – о/д від 05.11.2018р. Про організацію навчально – наукової лабораторії гуманної педагогіки в коледжі. Наказ № 151-о/д 30.11. 2020р.). Про роботу навчально – наукової лабораторії гуманної педагогіки в коледжі.
  • Член Полтавського обласного осередку Гуманної Педагогіки Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки з 2021 року ( електронна база)