Ogolosenna Krasucka2
18 вересня 2024 року о 11:00
Амплєєва Ольга Михайлівна,
кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної психології
ОНУ ім. І.І.Мечникова, практичний психолог,
сертифікований НЛП-тренер, консультант з травмуючих подій
«Бути в ресурсі або як справлятися зі стресом»

Ampleeva

18.09.2024 відбулася гостьова лекція Амплєєвої Ольги Михайлівни, кандидата психологічних наук, доцента кафедри соціальної психології ОНУ ім. І.І.Мечникова, практичного психолога, сертифікованого НЛП-тренера, консультанта з травмуючих подій, на тему: «Бути в ресурсі або як справлятися зі стресом».
Лекція присвячена важливому питанню сьогодення – як бути в ресурсі в такий важкий час ? Що відбувається в середині нашого тіла і як зрозуміти, що наші можливості будуть вичерпані? У ході лекції всі присутні ознайомилися з поняттям стрес, його проявами, з циклом реакцій на надзвичайні ситуації та як людина почувається, коли перебуває в стресі. А також, що таке ресурсний стан і як знаходити ресурси в повсякденному житті. Як практичний психолог, Ольга Михайлівна надала практичні рекомендації, дихальні та тілесні вправи, вправи для вивільнення стресу, які посилять нашу здатність справлятися зі стресом. В практичній частині лекції, для досягнення внутрішньої рівноваги та гармонійного розподілу енергії, виконали вправу «Кристал балансу» автор Носсрат Пезешкіан.
Дякуємо, Ользі Михайлівні за актуальну й змістовну лекцію. Практичні поради, які допоможуть зібрати ресурси на всіх рівнях. Перемагає той, в кого більше ресурсів!