riabko yurii
Кафедра педагогіки, психології, соціальної роботи та менеджменту
ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ
1 травня 2024 о 13:00

Рябко Юрій Володимирович

"Що значить "мислити" в епоху постправди і інформаційних війн"

1 травня 2024 року викладачем кафедри педагогіки, психології, соціальної роботи та менеджменту, практичним психологом університету проведена гостьова лекція на тему "Що значить "мислити" в епоху постправди і інформаційних війн" для здобувачів освіти Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С.В. Руднєва.
Учасники ознайомлені з особливостями інформаційної війни, як не стати її мішенню та ефективно протидіяти пропаганді. Лектором наголошено, що після розвитку новітніх технологій, вплив інформації на прогрес людства зріс в тисячі разів. Інформація має вплив на маси, тобто за умови вдалого маніпулювання свідомістю мас можна досягти практично будь-якої мети: знищити опонента, прибрати з дороги конкурентів чи розпалити війну. Також Юрій Володимирович надав ґрунтовні відповіді на поставлені запитання.
На завершення зустрічі зустрічі директор інституту Шерудило А.В. запросив випускників вступати до лав студентів ННІ Педагогіки і психології Глухівського НПУ ім.О.Довженка.