31 travna Kino u Shovisi
31 травня 2024 року
Осередок студентського самоврядування
Кіно у сховищі до Дня захисту дітей
"РАБИ"

31 травня в Глухівському національному педагогічному університеті ім. О. Довженка в межах співпраці з ГО «Докудейз» та проєкту «Кіно у сховищі»переглянули фільм «Раби», який викликав шквал емоцій та роздумів.
Стрічка «Раби» заснована на інтерв'ю дітей, котрі опинилися у скрутних життєвих обставинах. Студенти занурилися у непростий світ героїв фільму та переживали разом із ними їхній шлях до звільнення.
Після перегляду провели бесіду , де кожен мав можливість поділитися своїми враженнями, думками та емоціями. Обговорювали важливі теми, підняті у фільмі, такі як дотримання прав дітей, їх психологічний і фізичний захист.
Рефлексія допомогла усвідомити важливість захисту прав дітей у всьому світі та надихнула нас на подальші дії для створення кращого майбутнього для всіх дітей.