Pocatok novogo 2024 2025

2 вересня о 8.00

запрошуємо на урочистості з нагоди початку нового навчального року в Глухівському НПУ ім.О.Довженка.

о 8.40 відбудеться організаційна зустріч з директором інституту, завідувачами кафедр, кураторами академічних груп

о 10.30 відбудуться кураторські години

Урочистості з нагоди початку нового навчального року в Глухівському НПУ ім.О.Довженка.

Покликання на ZOOM конференцію: https://us02web.zoom.us/j/5313686297?pwd=bFZHUG05VTM3N3hMR3RFeGFpQlI1QT09
Ідентифікатор зустрічі: 531 368 6297
Код доступу: 2022

Організаційна зустріч з директором інституту, завідувачами кафедр, кураторами академічних груп

Покликання на ZOOM конференцію: https://us02web.zoom.us/j/82789645505?pwd=a1hLbTkvS1VXVjg4V0crTkFpa1dWQT09
Код доступу: iVKv59

Сьогодні, 2 вересня, у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року. Захід, який традиційно проходить у стінах університету, 2-й рік поспіль довелося організувати дистанційно через постійні загрози в нашому регіоні.
Попри всі виклики, на онлайн зустрічі були присутні адміністрація закладу, викладачі, куратори, студенти та наші першокурсники. З теплими словами привітання до нових студентів звернулася перший проректор університету Марина ХРОЛЕНКО. Вона підкреслила важливість отримання якісної освіти, побажала першокурсникам наснаги, терпіння та наполегливості у навчанні. Старшокурсники також привітали новачків. Олександра Клепець подарувала музичне привітання, а Роман Школа поділився корисними настановами для успішного старту у закладі вищої освіти.
Також першокурсників нагородили подяками ректора університету за найвищий показник у вступній кампанії 2024 року.
Цей новий навчальний рік стане справжнім випробуванням, але ми впевнені, що разом зможемо подолати всі труднощі і досягти нових висот у навчанні та професійному становленні. Вітаємо першокурсників та бажаємо найкращого на цьому захоплюючому шляху! Вперед до нових вершин!