ogolosenna
27 червня 2024 року о 14:00
Вибори студентського директора ННІ педагогіки і психології

27 червня 2024 відбулися вибори студентського директора Навчально-наукового інституту педагогіки і психології.
На загальних зборах студенти інституту заслухали та схвалили звіт студентського директора інституту Бадуненко Валентини, яка склала повноваження у зв’язку з успішним завершенням навчання.
Другим питанням порядку денного було обрання нового очільника студентського самоврядування інституту. Молодь одноголосно підтримали та обрали на посаду студентського директора Бершадську Катерину Юріївну, студентку 11-ПО групи, та заступника директора Сміляк Олександру Ігорівна студентку 11-П.
На загальних зборах також обрали нових голів секторів студентського самоврядування інституту, а саме:
Культурно-масовий сектор – Пата Діана Юріївна, 11-ПО;
Заступник голови культурно-масового сектору – Лащ Поліна Євгенівна, 11-ПО;
Спортивно-масова робота – Щитова Марина Олександрівна 11-ПО;
Навчальний сектор – Леперт Катерина Артемівна 11-СР;
Волонтерська діяльність – Кулик Світлана Ігорівна 21-ПО;
Інформаційний сектор –Гололобова Світлана Анатоліївна 6М-П;
Профспілковий лідер – Буднікова Євгенія Олександрівна 21-ПО
Вітаємо новообране студентське самоврядування та бажаємо невичерпного натхнення, успіхів і нових звершень. Хай ваша діяльність приносить користь інституту та допомагає вам у досягненні особистих і професійних цілей.