Plugina A.P
Кафедра педагогіки і психології початкової освіти
СЕМІНАР
24 березня 2023 о 14:00

Плугіна Альона Петрівна

"Шляхи і методи уникнення плагіату в наукових роботах"

Альоною Петрівною Плугіною, докторкою філософії, старшою викладачкою кафедри педагогіки і психології початкової освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка 24 березня 2023 року  було проведено семінар «Шляхи і методи уникнення плагіату в наукових роботах».
Альона Петрівна ознайомила із трактуванням понять «академічна доброчесність», «плагіат», академічний плагіат» та основними видами порушень академічної доброчесності.
Викладачка ознайомила присутніх з практичними порадами щодо запобігання плагіату та національними правилами оформлення бібліографічних посилань.
Слухачами та активними учасниками зустрічі були аспіранти третього (освітньо-наукового) ступеня вищої освіти «Доктор філософії». Семінар пройшов цікаво, насичено, інформативно, з активним діалогом між викладачкою та здобувачами освіти.