Eremenko2
21 травня 2024 року о 17:00
Єременко Олена Володимирівна,
заступниця голови Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти
«Складові зовнішнього забезпечення якості вищої освіти: актуальність та виклики»

Eremenko 21.05

Ключові питання події:

• Рекомендації ESG 2015 щодо зовнішнього забезпечення якості. Quo Vadis?

• Внутрішня та зовнішня системи забезпечення якості в контексті взаємодії та/або взаємодоповнення.

• Акредитація освітніх програм: окремі підсумки початкового етапу запровадження.

• Постакредитаційний моніторинг як перспективи послідовних подальших дій щодо забезпечення оцінювання якості.

• Перспективи імплементації інституційної акредитації в українській системі забезпечення якості освіти.

Реєстрація http://surl.li/trhbd

Викладачі кафедри теорії і методики початкової освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка долучилися до вебінару заступниці Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Єременко Олени Володимирівни, яка ретельно, виважено й грунтовно проаналізувала взаємодію внутрішньої та зовнішньої систем забезпечення якості у закладах вищої освіти, підкреслила необхідність освітнього аудиту та самооцінювання у закладах вищої освіти, проаналізувала підсумки початкового етапу запровадження акредитацій освітніх програм, а також висвітлила перспективи постакредитаційного моніторингу та інституційної акредитації в Україні.
Традиційно вебінар Олени Володимирівни було завершено запитаннями-відповідями на важливі проблеми проведення акредитацій в сучасних умовах, обговорення планів на кластерну акредитацію, проведення серії заходів для експертів, галузевих рад і гарантів.

Bez imeni 1

Bez imeni 2